TDK B82791H2301N001
Power Line Chokes, L=30mH Rated current=0.3A, LxWxT: 15.3mmx7.4mmx17.6mm
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Burklin Elektronik
Datasheet7ページ27年前
TME
element14 APAC
Newark
EPCOS
在庫履歴
3か月間の傾向:
Restocked
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Component Search Engine
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date1998-03-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
関連部品
Common Mode Chokes Dual 30000uH 10kHz 0.3A 2.2Ohm DCR Thru-Hole Box
TE ConnectivityEV20-0.3-02-33M
Common Mode Chokes Dual 33000uH 10kHz 0.3A 1.78Ohm DCR Thru-Hole
TE ConnectivityEH20-0.3-02-33M
Eh20 Common Mode Choke 250Vac, 0.3A, 33Mh Rohs Compliant: Yes |Schaffner EH20-0.3-02-33M
Power Line Chokes, L=27mH Rated current=0.65A, LxWxT:21.5mmx13.5mmx21.1mm
Common Mode Choke, 27000uH, 30%, 2 Element, Ferrite-Core
TE ConnectivityRN212-0.5-02
Common Mode Chokes Dual 27mH 10kHz 500mA 1.25Ohm DCR Thru-Hole
説明
TDK B82791H2301N001 B82791 Choke Toroidal SMD 30mH 2200mΩ 0.3A 1pc
EPCOS B82791H2301N001 CHOKE, COMMON MODE, 30MH, 0.3A
30mH@10kHz 2.2惟 2 Plugin Common Mode Filters ROHS
General Purpose Inductor, 30000uH, 50%, 2 Element, Ferrite-Core
250V 300mA 2 30mH@ 10 kHz 2.2¦¸(Typ) , 15.3mm*7.4mm*17.6mm
Box Tin (Sn) - with Nickel (Ni) barrier 2 INDUCTANCE IS MEASURED AT 0.1MILLI AMPERE Common Mode Choke 300mA 2.2Ohm 10kHz 17.6mm
Choke, Common Mode, 30Mh, 0.3A; Inductance:30Mh; Rated Current:300Ma; Product Range:B82791H Series; Svhc:No Svhc (27-Jun-2018); Core Material:Ferrite; Dc Current Max:300Ma; Dc Current Rating:300Ma; Dc Resistance Max:2.2Ohm; Rohs Compliant: Yes |EPCOS (TDK) B82791H2301N001