TDK B82791G2701N001
Common Mode Chokes Dual 4700uH 10kHz 0.7A 0.44Ohm DCR Thru-Hole Box
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet7ページ27年前
TDK
Farnell
EPCOS
在庫履歴
3か月間の傾向:
Restocked
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Component Search Engine
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
Introduction Date1998-03-27
説明
Power Line Chokes, L=4.7mH Rated current=0.7A, LxWxT:17.5mmx17.5mmx8mm
4.7mH@10kHz 440m惟 2 Common Mode Filters ROHS
General Purpose Inductor, 4700uH, 50%, 2 Element, Ferrite-Core
80V 42V 700mA 2 4.7mH@ 10kHz 440m¦¸(Typ) , 17.5mm*17.5mm*8mm
Box Tin (Sn) - with Nickel (Ni) barrier 2 INDUCTANCE IS MEASURED AT 0.1MILLI AMPERE Common Mode Choke 700mA 440Ohm 10kHz 17.5mm
CHOKE, COMMON MODE, 4.7MH, 0.9A; Inductor Type:Power Line Choke; Series:B82791G; Inductance:4.7mH; Tolerance, Inductance:+50%, -30%; Resistance:0.44ohm; DC Current Max:0.7A; Case Style:PCB Through Hole; Core Material: ;RoHS Compliant: Yes