TDK B82731T2351A020
Power Line Chokes, L=68mH Rated current=0.35A, LxWxT: 21.5mmx13.5mmx21.1mm
データシート & ドキュメント
TDK
Datasheet7ページ27年前
Farnell
EPCOS
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2003-10-21
関連部品
Power Line Choke, Ring Core, 68Mh, 0.2A Rohs Compliant: Yes |EPCOS (TDK) B82720H0015A035
説明
Choke, Common Mode, 68 mH, 350 mA
General Purpose Inductor, 68000uH, 50%, 2 Element, Ferrite-Core
4.4惟 2 Common Mode Filters ROHS
Tray Tin (Sn) - with Nickel (Ni) barrier 2 INDUCTANCE IS MEASURED AT 0.1mA Common Mode Choke 350mA 4.4Ohm 10kHz 21.5mm
CHOKE, E CORE, 68MH, 0.35A; Inductance:68mH; Inductance Tolerance:+50%, -30%; DC Resistance Max:4.4ohm; DC Current Rating:350mA; Core Material:Ferrite; Inductor Case Style:Through Hole; No. of Pins:4; Core Material:Ferrite; DC Current Max:350mA; Inductor Type:Power Line Choke; Resistance:4.4ohm
CHOKE, E CORE, 68MH, 0.35A; Inductance: 68mH; Rated Current: 350mA; Product Range: B82731T Series; SVHC: No SVHC (07-Jul-2017); Core Material: Ferrite; DC Current Max: 350mA; DC Current Rating: 350mA; DC Resistance Max: 4.4ohm;