TDK B82730U3751A020
Power Line Chokes, L=3.9mH Rated current=0.75A, LxWxT: 16.5mmx11mmx16.5mm
データシート & ドキュメント
TDK
Datasheet7ページ27年前
Farnell
Factory Futures
Future Electronics
EPCOS
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2008-02-04
関連部品
TE ConnectivityEV20-1.0-02-3M9
Ev20 Common Mode Choke 250Vac, 1A, 3.9Mh Rohs Compliant: Yes |Schaffner EV20-1.0-02-3M9
TE ConnectivityEH20-1.0-02-3M9
Eh20 Common Mode Choke 250Vac, 1A, 3.9Mh Rohs Compliant: Yes |Schaffner EH20-1.0-02-3M9
TE ConnectivityRN143-4-02
Common Mode Chokes Dual 3.9mH 10kHz 4A 58mOhm DCR Thru-Hole
Power Line Chokes, L=4.2mH Rated current=2A, LxWxT:23.3mmx16.1mmx25.4mm
Power Line Chokes, L=4.2mH Rated current=2A, LxWxT:22.7mmx22.3mmx13.3mm
General Purpose Inductor, 4100uH, 30%, 2 Element, Ferrite-Core
説明
Common Mode Chokes Dual 3.9mH 10kHz 750mA 700mOhm DCR Thru-Hole Tray
Tray DUAL IN-LINE 2 INDUCTANCE IS MEASURED AT 0.1mA Common Mode Choke 750mA 700mOhm 10kHz 16.5mm
Choke, Common Mode, 3.9 mH, 750 mA
General Purpose Inductor, 3900uH, 50%, 2 Element, Ferrite-Core
CHOKE, U CORE, 3.9MH, 0.75A; Inductor Type:Power Line Choke; Series:B82730U; Inductance:3.9mH; Inductance Tolerance:+50%, -30%; Resistance:700mohm; DC Current Max:0.75A; Core Material:Ferrite ;RoHS Compliant: Yes
CHOKE, U CORE, 3.9MH, 0.75A.; Inductance: 3.9mH; Inductance Tolerance: +50%, -30%; DC Resistance Max: 0.7ohm; DC Current Rating: 750mA; Core Material: Ferrite; Inductor Case Style: Through Hole; No. of Pins: 4; SVHC: No SVHC (20