TDK B82730U3601A020
Power Line Chokes, L=4.7mH Rated current=0.6A, LxWxT: 16.5mmx11mmx16.5mm
データシート & ドキュメント
TDK
Datasheet7ページ27年前
Farnell
Future Electronics
EPCOS
在庫履歴
3か月間の傾向:
Restocked
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2008-02-04
関連部品
CMC 4.7MH 700MA 2LN TH / Common Mode Chokes Dual 4700uH 10kHz 0.7A 0.44Ohm DCR Thru-Hole Box
Common Mode Filters / Chokes, |Z|=2400Ω at 0.1MHz, L x W x T :
Ind Common Mode Choke 4.7mH -30% to 50% 10KHz Ferrite 700mA PC Pin Cardboard
TE ConnectivityRN102-0.6-02
Common Mode Chokes Dual 4.4mH 10kHz 600mA 385mOhm DCR Thru-Hole
Common Mode Chokes Dual 4.4mH 10kHz 0.6A 0.4Ohm DCR Thru-Hole Automotive Box
TE ConnectivityRN202-0.6-02
説明
Tray DUAL IN-LINE 4 INDUCTANCE IS MEASURED AT 0.1mA Common Mode Choke 600mA 920mOhm 10kHz 16.5mm
Choke, Common Mode, 4.7 mH, 600 mA
4.7mH@10kHz 920m惟 2 Plugin Common Mode Filters ROHS
General Purpose Inductor, 4700uH, 50%, 2 Element, Ferrite-Core
300V 600mA 2 4.7mH@ 10kHz 920m¦¸(Typ) , 16.5mm*11mm*16.5mm
CHOKE, U CORE, 4.7MH, 0.6A; Inductor Type:Power Line Choke; Series:B82730U; Inductance:4.7mH; Inductance Tolerance:+50%, -30%; Resistance:920mohm; DC Current Max:0.6A; Core Material:Ferrite ;RoHS Compliant: Yes