TDK B82721K2501N001
Common Mode Chokes Dual 18000uH 10kHz 0.5A 1.4Ohm DCR Thru-Hole Automotive Box
データシート & ドキュメント
Burklin Elektronik
Datasheet9ページ9年前
Farnell
RS (Formerly Allied Electronics)
EPCOS
在庫履歴
3か月間の傾向:
Restocked
サプライチェーン
Country of OriginIndia, Mainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date1997-10-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
関連部品
Common Mode Chokes Dual 18mH 10kHz 500mA 1.4Ohm DCR Thru-Hole Box
説明
Common Mode Choke, 18000uH, 30%, 2 Element, Ferrite-Core
Epcos 18000 uH +/-30% Ferrite Power Inductor; 500mA Idc; 1.4Ohms Rdc B82721A
TDK B82721K2501N001 B82721 SMD Choke 18 mH 1400 mΩ 0.5 A Toroidal core