TDK B82464G2103M
Ind Power Shielded Wirewound 10uH 20% 100KHz Ferrite 2.25A Blister T/R
データシート
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Arrow Electronics
Datasheet7ページ18年前
_legacy Avnet
説明
FIXED IND 10UH 2.25A 62 MOHM SMD
Power Smt-Inductor 10X10 (Low) 10Uh 2.0A, Tape & Reel