TDK B72214S2321K101
B722x AdvanceD Series 14mm 510V 6kA Through Hole Metal Oxide Varistor
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
在庫履歴
3か月間の傾向:
Restocked
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Component Search Engine
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
Introduction Date2001-04-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
関連部品
LittelfuseV14E385P
UltraMOV® Series 505 VDC 385V RMS 1025V Clamp 360 pF Radial Metal Oxide Varistor
LittelfuseV14E320P
UltraMOV Series - High Surge Current Radial Leaded Varistor, 6000A, disc 14mm, RoHS
PanasonicERZ-E10A471
ZNR MOV TRANSIENT,SURGEABSORBER,E SERIES / ZNR SURGE ABSORBERS SERIES E DIA10 D TYPE 470V
PanasonicERZ-E10A561
ZNR MOV TRANSIENT,SURGEABSORBER,E SERIES / ZNR SURGE ABSORBERS SERIES E DIA10 D TYPE 560V
PanasonicERZ-E10A511
ZNR MOV TRANSIENT,SURGEABSORBER,E SERIES / ZNR SURGE ABSORBERS SERIES E DIA10 D TYPE 510V
VARISTOR 620V 4.5KA DISC 14MM / 620 V 4.5 kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
説明
Bulk 1 Through Hole VARISTOR TVS Varistor 840V 50A 10mm 10%
Var MOV 320VAC/420VDC 6000A 510V Thru-Hole Radial Bulk
Leaded Disk Varistors, Max. Operating Voltage [AC]=320Vrms, Max. Surge Current Imax(8/20μs,1time)=6000A
Varistor, 136J, Through Hole Mount
TVS Varistor, 320 VAC, 420 VDC, B722 AdvanceD, 840 V, Disc, Radial Leaded, 14 mm, Metal Oxide Varistor (MOV)
VARISTOR, METAL OXIDE, 840V, DISC 15.5MM
459V~561V 6kA Radial Leaded Varistors ROHS
Voltage Rating Vac:320V; Voltage Rating Vdc:420V; Product Range:B722 Advanced Series; Clamping Voltage Vc Max:840V; Varistor Case Style:-; Peak Surge Current @ 8/20Μs:6Ka; Operating Temperature Min:-40°C; Peak Energy (10/1000Us):136Jrohs Compliant: No |Epcos B72214S2321K101.