TDK B57238S100M51
NTC Thermistors 10 Ohms 5amps 3065k
データシート
価格と在庫
データシート & ドキュメント
_legacy Avnet
Datasheet15ページ17年前
Datasheet0ページ0年前
Mouser
DigiKey
在庫履歴
3か月間の傾向:
Restocked
関連部品
NTC THERMISTOR FOR INRUSH CURRENT LIMITING NTC Thermistor, 10ohm, Through Hole Mount
Thermistor NTC 10 Ohm 20% 2-Pin Radial 3060K Cardboard T/R
Epcos 10Ohms 2100mW Protection NTC Thermistor; 70s; 11.5 (Dia.) x 6 x 16mm
VishaySL1010003
NTC Thermistor, 10ohm, Through Hole Mount
VishaySL1210006
説明
Thermistor, ICL NTC, 10 Ohm, 16 mm, 5 A, B57238S0
Thermistor 10Ohm 20% 2-Pin T/R