TDK B57238S100M
B57238 Series 5 A 10 Ohm 20 % Radial Through Hole NTC Thermistor
Obsolete
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Newark
Datasheet15ページ17年前
Datasheet0ページ0年前
Datasheet0ページ0年前
Datasheet20ページ12年前
Farnell
Future Electronics
DigiKey
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
サプライチェーン
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
NTC THERMISTOR FOR INRUSH CURRENT LIMITING NTC Thermistor, 10ohm, Through Hole Mount
Thermistor NTC 10 Ohm 20% 2-Pin Radial 3060K Cardboard T/R
Epcos 10Ohms 2100mW Protection NTC Thermistor; 70s; 11.5 (Dia.) x 6 x 16mm
VishaySL1010003
NTC Thermistor, 10ohm, Through Hole Mount
VishaySL1210006
説明
Thermistor NTC 10 Ohm 20% 2-Pin Radial 3065K Bulk Automotive
Thermistor, ICL NTC, 10 Ohm, 16 mm, 5 A, B57238S0
NTC Thermistors 10 Ohms 5amps 3065k