TDK B57236S121M
Thermistor NTC 120 Ohm 20% 2-Pin Radial 3450K Bulk Automotive
データシート
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Future Electronics
Datasheet21ページ6年前
Datasheet20ページ13年前
Datasheet0ページ0年前
Arrow Electronics
_legacy Avnet
関連部品
PTCCL Series 120 Ohm 450 mA ±20 % Radial PTC Overload Protection Thermistor
VishaySL2212103
NTC Thermistor, 80J, 120ohm, Through Hole Mount
PTC Thermistors for Overcurrent Protection, Max. operating voltage=265V, Rated resistance=120Ω
PTCCL Series 115 Ohm 300 mA ±20 % Radial PTC Overload Protection Thermistor
Epcos B59011-C1040-A70 110 Ohms ±25% 30V PTC Thermistor
説明
Thermistor, ICL NTC, 120 Ohm, 11.5 mm, 1.5 A, B57236S0
B57236S Series 120 Ohms 20 % Radial NTC Thermistor