TDK B57235S100M51
NTC Thermistors 10 Ohms 3amps 2900k
データシート
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Farnell
Datasheet15ページ17年前
Datasheet0ページ0年前
Datasheet20ページ6年前
Newark
Arrow Electronics
Mouser
DigiKey
関連部品
Epcos 10Ohms 2100mW Protection NTC Thermistor; 70s; 11.5 (Dia.) x 6 x 16mm
NTC THERMISTOR FOR INRUSH CURRENT LIMITING NTC Thermistor, 10ohm, Through Hole Mount
VishaySL1010003
NTC Thermistor, 10ohm, Through Hole Mount
VishaySL1210006
説明
Thermistor, ICL NTC, 10 Ohm, 9.5 mm, 3 A, B57235S0
Thermistor NTC 10 Ohm 20% 2-Pin Radial 2900K T/R