TDK B32922C3334M189
Film Capacitor, Polypropylene, 630V, 20% +Tol, 20% -Tol, 0.33uF, Through Hole Mount
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
TME
Datasheet28ページ5年前
Farnell
Newark
Future Electronics
ODG (Origin Data Global)
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2004-11-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
関連部品
Film Capacitor, Polypropylene, 20% +Tol, 20% -Tol, 0.33uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR46KI333000N1M
Film Capacitor, Polypropylene, 560V, 20% +Tol, 20% -Tol, 0.33uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR46KI333000M1M
Film Cap Mkp X2 0.33 F 20% 305Vac Ls 21.5Mm Rohs Compliant: Yes
Epcos B32922 330nF Polypropylene Film Capacitor 305 V ac +/-10%; Through Hole
説明
Cap Film 0.033uF 305VAC PP 10% 18 X 5 X 10.5mm RDL 15mm T/R
B32922 Series 305 V 0.33 uF LS=15 mm X2 Suppression PP Film Capacitor
Cap Film Suppression X2 0.33uF 630VDC/305VAC PP 20% (18 X 8 X 14mm) Radial Plastic Rectangular Can 15mm 110°C T/R / Film Capacitors EMI Suppression Capacitors (MKP) | CAP FILM 0.33UF 20% 305VAC RAD
FILM CAPACITOR Radial Film Capacitor 20% 330nF 305V