TDK B32776T8685K000
Film Capacitor, Polypropylene, 800V, 10% +Tol, 10% -Tol, 6.8uF, Through Hole Mount
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet50ページ3年前
TDK
Farnell
Newark
Ciiva
在庫履歴
3か月間の傾向:
Restocked
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2011-11-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
関連部品
Cap Film 6.8uF 305VAC PP 10% 41.5 X 20 X 39.5mm RDL 37.5mm Bulk
Yageo GroupR46KW468050M2K
Film Capacitor, Polypropylene, 560V, 10% +Tol, 10% -Tol, 6.8uF, Through Hole Mount
Film Capacitor, Mkp4 Series, 6.8 F, 10%, Pp (Polypropylene), 250 V Rohs Compliant: Yes
Cap Film 6.8uF 250V PP 10%( 31.5 X 17 X 29mm) Radial Plastic Rectangular Can 27.5mm 100C Bulk
Film Capacitor, Polypropylene, 300V, 10% +Tol, 10% -Tol, 6.8uF, Through Hole Mount
Film Capacitor, Polypropylene, 450V, 10% +Tol, 10% -Tol, 6.8uF, Through Hole Mount
説明
Metallized Polypropylene Capacitors (MKP/MFP), 6.8uF, 800V DC, 24mm(W) x 15mm(H) x 41.5mm(L)
6.8uF -40鈩儈+105鈩 卤10% 875V Plugin,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS
Cap Film 6.8uF 800V PP 10% (41.5 X 24 X 15mm) Radial 37.5mm 0.011 Ohm 85C Bulk
FILM CAP MKP DC LINK LOW PROFILE 6.8 F 10% 875VDC LS 37.5MM
FILM CAPACITOR Radial Film Capacitor 10% 6.8muF 800V
Cap, 6.8Μf, 800V, 10%, Pp; Capacitance:6.8Μf; Voltage Rating:800V; Capacitor Dielectric Type:Pp (Polypropylene); Capacitance Tolerance:± 10%; Product Range:B32776 Series; Capacitor Case Style:-; Capacitor Terminals:Radial Leaded; Rohs Compliant: Yes |Epcos B32776T8685K000