TDK B32671P4684K000
Film Capacitor, Polypropylene, 450V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.68uF, Through Hole Mount
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
TDK
Datasheet28ページ5年前
Newark
Ciiva
EPCOS
サプライチェーン
Country of OriginBrazil, India, Mainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2012-12-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
関連部品
Yageo GroupR46KR368000M1K
Film Capacitor, Polypropylene, 560V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.68uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR46KN368050M2K
Yageo GroupR46KR368050M1K
Film Capacitor, Polypropylene, 520V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.68uF, Through Hole Mount
Cap Film 0.68uF 450V PP 10%( 18 X 9 X 17.5mm) Radial 15mm 125C Automotive Bulk
Film Capacitor, Polypropylene, 400V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.68uF, Through Hole Mount
説明
Cap Film 0.68uF 450V PP 10% (13 X 7 X 16mm) Radial Wound 10mm 125C Automotive AEC-Q200 Bulk
Metallized Polypropylene Capacitors (MKP/MFP), 0.68uF, 450V DC, 7mm(W) x 16mm(H) x 13mm(L)
Film Capacitor, B32671P Series, 0.68 F, 10%, Pp (Polypropylene), 450 V Rohs Compliant: Yes |EPCOS (TDK) B32671P4684K000
FILM CAPACITOR Radial Film Capacitor 10% 680nF 450V