TDK B32656S0684J564
Epcos B32656S 680nF Polypropylene Film Capacitor 1000 V dc; 480 V ac +/-5%; Tab
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet66ページ4年前
TDK
RS (Formerly Allied Electronics)
EPCOS
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.80
Introduction Date2004-08-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
関連部品
PanasonicECW-F2W684JA
Film Capacitor, Polypropylene, 450V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.68uF, Through Hole Mount
PanasonicECW-F2684JAQ
Film Capacitor, Polypropylene, 250V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.68uF, Through Hole Mount
Yageo GroupC4ASPBW3680A3FJ
Film Capacitor, Polypropylene, 1200V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.68uF, Through Hole Mount
PanasonicECW-FD2W684J
Yageo GroupR75II36804040J
Yageo GroupR75PR36804030J
Film Capacitor, Polypropylene, 630V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.68uF, Through Hole Mount
説明
Film Capacitor, Polypropylene, 1000V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.68uF, Chassis Mount
Metallized Polypropylene Capacitors (MKP/MFP), 0.68uF, 1000V DC, 16mm(W) x 28.5mm(H) x 42mm(L)
Cap, 0.68Uf, 1Kv, Film, Solder Rohs Compliant: Yes |Epcos B32656S0684J564
Cap Film 0.68uF 1000V PP 5% (42 X 16 X 28.5mm) Screw Mount Plastic Can 0.006 Ohm 100C Automotive Bulk
-55鈩儈+100鈩 卤5% Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS