TDK B32621A6472J289
Film Capacitor, Polypropylene, 630V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.0047uF, Through Hole Mount
データシート & ドキュメント
TDK
Datasheet30ページ5年前
Ciiva
EPCOS
在庫履歴
3か月間の傾向:
Restocked
関連部品
Yageo GroupR76PD1470SE40J
Yageo GroupR79PC1470Z340J
Yageo GroupPHE450MK4470JR05
説明
Metallized Polypropylene Capacitors (MKP/MFP), 0.0047uF, 630V DC, 4mm(W) x 9mm(H) x 13mm(L)
FILM CAP MKP BOX 0.0047µF 5% 630Vdc LS 10mm
FILM CAPACITOR Radial Film Capacitor 5% 4.7nF 400V