TDK B32620A6222J
Film Capacitor, Polypropylene, 630V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.0022uF, Through Hole Mount
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet28ページ13年前
TME
element14
JRH Electronics
Future Electronics
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2000-09-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
関連部品
Yageo GroupR76PD1220SE00J
Yageo GroupPHE426MK4220JR05
Film Capacitor, Polypropylene, 630V, 5% +Tol, 5% -Tol, -200ppm/Cel TC, 0.0022uF, Through Hole Mount, 3916
Yageo GroupR79PC1220DQ40J
説明
Cap Film 0.0022uF 630V PP 5%( 10 X 4 X 8.5mm) Radial Stacked 7.5mm 105C Bulk
2200pF Film Capacitor 400V 630V Polypropylene (PP), Metallized - Stacked Radial 0.394" L x 0.157" W (10.00mm x 4.00mm)
B32620 Series 630 V 2.2 nF ±5 % LS=7.5 mm Stacked Metallized PP Film Capacitor
FILM CAP MKP BOX 0.0022µF 5% 630Vdc LS 7.5mm
FILM CAPACITOR Radial film capacitor 5% 2.2nF 400V