TDK B32561J6223J000
Cap Film 0.022uF 400V PET 5% (11.5 X 2.5 X 5.1mm) Radial 10mm 100°C Bulk
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet17ページ24年前
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.60
Introduction Date2000-09-29
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusOBSOLETE (Last Updated: 3 years ago)
関連部品
PanasonicECQE4223JF
Cap Film 0.022uF 400V PET 5% (10.3 X 4.8 X 7.9mm) Radial 7.5mm 105C Bulk
Yageo GroupR82MC2220DQ50J
Cap Film 0.022uF 400V PET 5% (7.2 X 4.5 X 9.5mm) Radial Stacked 5mm 105C Automotive Ammo
PanasonicECQ-E4223JFB
Cap Film 0.022uF 400V PET 5% (10.3 X 4.8 X 12.9mm) Radial 7.5mm 105C Bulk
Cap Film 0.022uF 400V PET 5% (7.3 X 4.5 X 9.5mm) Radial 5mm 125°C Bulk
Film Capacitor, 0.022 uF, 200 V, 400 V, ± 5%, Metallized PET Stacked, Radial Box - 2 Pin
PanasonicECQ-E4223RJF
Ecqe(F), Met Polyester Film Cap Radial L Rohs Compliant: Yes |Panasonic ECQ-E4223RJF
説明
Film Capacitor, Polyester, 400V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.022uF, Through Hole Mount
CAP FILM 0.022UF 5% 400VDC 2DIP
卤5% 400V 22nF -55鈩儈+125鈩 Plugin Film Capacitors ROHS