TDK B32529C1103K000
Cap Film 0.01uF 100V PET 10% (7.2 X 2.5 X 6.5mm) Radial 5mm 125°C Bulk
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Burklin Elektronik
Datasheet44ページ5年前
Newark
Ciiva
TME
Mouser
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2000-09-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
関連部品
Yageo GroupR82EC2100DQ50K
Film Capacitor, Polyester, 100V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.01uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR82EC2100AA50K
Cap Film 0.01uF 100V PET 10% (7.2 X 2.5 X 6.5mm) Radial Stacked 5mm 105C Automotive Bulk
Yageo GroupR82EC2100CK50K
Cap Film 0.01uF 100V PET 10% (7.2 X 2.5 X 6.5mm) Radial 5mm 105C T/R
Cap Film 0.01uF 100V PET 10% (7.2 X 2.5 X 6.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 5mm 125C Automotive Bulk
Cap Film 0.01uF 63V PET 10%( 7.3 X 2.5 X 6.5mm) Radial Stacked 5mm 125C Automotive Bulk
PanasonicECQE6103KF
Capacitor;ECQE,Met Polyester Film Cap,Radial,630VDC,0.01uF,10%,Blk ST
説明
Metallized Polyester Capacitors (MKT), 0.010uF, 100V DC, 2.5mm(W) x 6.5mm(H) x 7.3mm(L)
Metallized Polyester Film Capacitors 0.01uF, 100V, 10% Tape & Reel
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 100V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.01uF, Through Hole Mount
CAPACITOR PEN FILM, 0.01UF, 100V, 10%, R; CAPACITOR PEN FILM, 0.01UF, 100V, 10%, RADIAL; Capacitance: 0.01 F; Capacitor Dielectric Type: PET (Polyester); Voltage Rating: 100V; Product Range: B32529 Series; Capacitance Tolera
Capacitor Pen Film, 0.01Uf, 100V, 10%, Radial; Dielectric Type:Metallized Pet Stacked; Capacitor Case/Package:Radial Box - 2 Pin; Capacitance:0.01Μf; Capacitance Tolerance:± 10%; Voltage(Ac):63V; Voltage(Dc):100V; Lead Spacing:5Mm Rohs Compliant: Yes |Epcos B32529C1103K000