TDK B32522N6474K000
Cap Film 0.47uF 450V PET 10%( 18 X 8.5 X 14.5mm) Radial Wound 15mm 125C Automotive Bulk
データシート & ドキュメント
Burklin Elektronik
Datasheet44ページ5年前
Newark
Ciiva
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
関連部品
PanasonicECQE4474KF
CAP FILM 0.47UF 10% 400VDC RAD / 0.47 µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Metallized Radial
PanasonicECQ-E2W474KH
Cap Film 0.47uF 450V PET 10% (12.7 X 7.7 X 16mm) Radial 10mm 105°C Bulk
Yageo GroupR60MN3470AA30K
Cap Film 0.47uF 400V PET 10% (26.5 X 6 X 15mm) Radial Wound 22.5mm 105C Automotive
Cap Film 0.47uF 400V PET 10% (16.5 X 7.3 X 9.3mm) Radial Stacked 15mm 125C Bulk
PanasonicECQ-E4474KFB
Ecqe(F), Met Polyester Film Cap Radial L Rohs Compliant: Yes |Panasonic ECQ-E4474KFB
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 400V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.47uF, Through Hole Mount
説明
0.47 µF Film Capacitor 200V 450V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Radial
Metallized Polyester Capacitors (MKT), 0.47uF, 450V DC, 8.5mm(W) x 14.5mm(H) x 18mm(L)
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 450V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.47uF, Through Hole Mount