TDK B32521C3224J289
Cap Film 0.22uF 250V PET 5%( 13 X 5 X 11mm) Radial Stacked 10mm 125C Automotive Ammo
データシート & ドキュメント
TDK
Datasheet44ページ5年前
Newark
Future Electronics
Ciiva
TME
在庫履歴
3か月間の傾向:
Restocked
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2000-09-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
関連部品
PanasonicECQE2224JF
Cap Film 0.22uF 250V PET 5%( 12 X 5.5 X 10.5mm) Radial 10mm 105C Bulk
PanasonicECQ-E2224JB
Cap Film 0.22uF 250V PET 5% (10.3 X 5.4 X 10.1mm) Radial 7.5mm 105C Automotive Bulk
Yageo GroupR82IC3220AA60J
Cap Film 0.22uF 250V PET 5% (7.2 X 6 X 11mm) Radial Stacked 5mm 105C Automotive Bag
Cap Film 0.22uF 250V PET 5% (7.8 X 7.8 X 13mm) Radial Stacked 5mm 125C Automotive Bulk
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 250V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.22uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR82IC3220DQ60J
Film Capacitor, 0.22 uF, 140 V, 250 V, ± 5%, Metallized PET Stacked, Radial Box - 2 Pin
説明
Metallized Polyester Capacitors (MKT), 0.22uF, 250V DC, 5mm(W) x 11mm(H) x 13mm(L)
FILM CAPACITOR Radial Film Capacitor 5% 220nF 160V
Cap, 0.22Μf, 250V, 5%, Pet; Capacitance:0.22Μf; Voltage Rating:250V; Capacitor Dielectric Type:Pet (Polyester); Capacitance Tolerance:± 5%; Product Range:B32521 Series; Capacitor Case Style:-; Capacitor Terminals:Radial Leaded; Lead Rohs Compliant: Yes |EPCOS (TDK) B32521C3224J289