TDK B32521C1105J289
Cap Film 1uF 100V PET 5% (13 X 6 X 12mm) Radial 10mm 125C Automotive Ammo
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
TDK
Datasheet44ページ5年前
Future Electronics
Ciiva
在庫履歴
3か月間の傾向:
Restocked
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Component Search Engine
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2000-09-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
関連部品
Yageo GroupR60EI41005030J
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 100V, 5% +Tol, 5% -Tol, 1uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR82EC4100DQ70J
Cap Film 1uF 100V PET 5% (7.2 X 6 X 11mm) Radial Stacked 5mm 105C Automotive Ammo
Cap Film 1uF 100V PET 5% (7.8 X 7.8 X 13mm) Radial Stacked 5mm 125C Automotive Bulk
Yageo GroupR60EF4100506AJ
Cap Film 1uF 100V PET 5%( 13 X 5 X 11mm) Radial Stacked 10mm 105C Bulk Automotive AEC-Q200
Cap Film 1uF 100V PET 5% (7.8 X 7.8 X 13mm) Radial Stacked 5mm 125C Automotive Ammo
Cap Film 1uF 100V PET 5% (18 X 5 X 10.5mm) Radial Stacked 15mm 125C Automotive Bulk
説明
Cap, 1Uf, 100V, Film, Radial Rohs Compliant: Yes |Epcos B32521C1105J289
Cap Film 0.33uF 250V PET 5% (7.8 X 7.8 X 13mm) Radial 5mm 125°C T/R
B32521 Series 100 V 1 uF ±5 % LS=10 mm Stacked Metallized PET Film Capacitor
1 µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
Metallized Polyester Capacitors (MKT), 1uF, 100V DC, 6mm(W) x 12mm(H) x 13mm(L)