TDK ALT4532M-171-T001
Pulse Transformers and Modules for LAN, Transformer, LxWxH=4.5x3.2x2.2mm
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet5ページ2年前
TDK
Newark
Future Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
-45.82%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Component Search Engine
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2013-03-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
説明
XFRMR LAN 1CT:1CT 170UH / 170μH LAN Pulse Transformer 1CT:1CT Surface Mount
TRANSFORMER, PULSE, 1CT:1CT, 170uH; Inductance:170µH; Turns Ratio:1CT:1CT
Audio Transformers / Signal Transformers 170uH 6Terminal Pulse Transformer