TDK ACT45L-201-2P-TL000
TDK - ACT45L-201-2P-TL000 - Filter, Common Mode, 200 μH, ACT Series, 100 mA, 1812 [4532 Metric]
EOL
価格と在庫
データシート & ドキュメント
ODG (Origin Data Global)
Datasheet4ページ6年前
TDK
IHS
Newark
Future Electronics
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Component Search Engine
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
EE Concierge
SnapEDA
3Dダウンロード
Ultra Librarian
ダウンロード
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2013-11-06
Lifecycle StatusEOL (Last Updated: 3 years ago)
LTB Date2022-12-31
LTD Date2023-06-30
Manufacturer Lifecycle StatusEOL ANNOUNCED (Last Updated: 3 years ago)
説明
Choke, Common Mode, 10 kOhm, 200 uH, 100 mA, 4.5mm x 3.2mm x 2.8mm
Ind Common Mode Filter Shielded Wirewound 200uH 100KHz 100mA 1812 T/R
Avnet Japan
ACT45L Series 2 Line 200 uH 100 mA 4.5 Ohm SMT Automotive Common Mode Choke
Common Mode Chokes Dual 200uH 10kOhm 100kHz 0.1A 4.5Ohm DCR SMD Automotive T/R
Filter, Common Mode, 200Uh, 0.1A, 1812; Rated Current:100Ma; Inductance:200Μh; Product Range:Act Series; Impedance:-; Common Mode Filter Case:1812 [4532 Metric]; Automotive Qualification Standard:-; Svhc:No Svhc (15-Jan- Rohs Compliant: Yes |Tdk ACT45L-201-2P-TL000