TDK ACM3225-601-2P-T001
ACM Series 1210 600 Ohm 1 A 200 mOhm DCR 50 V SMT Common Mode Filter
Obsolete
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Newark
Datasheet3ページ24年前
Datasheet8ページ13年前
Datasheet7ページ15年前
Datasheet4ページ24年前
Datasheet4ページ24年前
Datasheet3ページ24年前
Datasheet15ページ13年前
element14 APAC
iiiC
Future Electronics
サプライチェーン
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusOBSOLETE (Last Updated: 3 years ago)
関連部品
PanasonicEXC-24CN601X
EXC Series 600 mOhm 100 MHz 200 mA 900 mOhm DCR Common Mode Noise Filter
DLW Series 1206 600 Ohm 260 mA 0.8 Ohm DCR 50 V SMT Common Mode Choke
Common Mode Chokes 600Ω@100MHz 450mΩ 2.50 x 2.00mm CHOKE_2.5X2MM_SM 1.20mm 300mA 600Ω
Wurth Elektronik744232601
Wurth Elektronik 1206 (3216M), Idc 260mA, Rdc 800m¦¸, 3.2 x 1.6 x 1.8mm
Common Mode Chokes Dual 600Ohm 100MHz 1.5A 100mOhm DCR SMD T/R
Common Mode Chokes Dual 700Ohm 100MHz 5A 10mOhm DCR SMD Automotive T/R
説明
Common Mode Chokes Dual 600Ohm 100MHz 1A 0.2Ohm DCR SMD T/R / CMC 1A 2LN 600 OHM SMD
Common Mode Chokes and Filters; TDK; ACM3225-601-2P-T001; 2.3 mm; 200 mOhm; 3.4 mm; 2.4892 mm
Choke, Common Mode, 600 Ohm, 1 A, 3.2mm x 2.5mm x 2.3mm
CHOKE, COMMON MODE, 2X600Z; Rated Current: 1A; Inductance: -; Product Range: -; Impedance: 600ohm; Common Mode Filter Case: 3.2mm x 2.5mm x 2.3mm; Automotive Qualification Standard: -; SVHC: No SVHC (15-Jan-2018); Core Material