TDK ACM2520-301-2P-T002
ACM Series 1008 300 Ohm 0.4 A 0.35 Ohm DCR 20 V SMT Common Mode Filter
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet5ページ5年前
Newark
Future Electronics
Electro Sonic
在庫履歴
3か月間の傾向:
+12.57%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Component Search Engine
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
EE Concierge
サプライチェーン
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2009-03-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
関連部品
PanasonicEXC-24CP221U
2 Mode Noise Filter, High Current Type Rohs Compliant: Yes |Panasonic EXC24CP221U
Ind Common Mode Choke Wirewound 250Ohm 100MHz 5A 2020 Embossed T/R
Wurth Elektronik744230251
Common Mode Filters / Chokes WE-CNSW LnFltr0603 250Ohm 100MHz 350mA
Wurth Elektronik744231261
50V 50V 300mA 2 39H 260¦¸@ 100MHz 400m¦¸ 0805 , 2mm*1.2mm*1.4mm
WE-CNSW SMT COMMON MODE LINE FILTER Data Line Filter, 2 Function(s), 50V, 0.28A, 4 Pin(s)
Common Mode Chokes Dual 300Ohm 100MHz 100mA 2.5Ohm DCR SMD T/R
説明
Common Mode Filters / Chokes, |Z|=300Ω at 100MHz, L x W x T :
FILTER, COMMON MODE, 0.4A, SMD; Rated Current: 400mA; Inductance: -; Product Range: ACM Series; Impedance: 300ohm; Common Mode Filter Case: 2.5mm x 2mm x 1.2mm; Automotive Qualification Standard: -; SVHC: No SVHC (15-Jan-2019)
Inductance:-; Saturation Current (Isat):-; Product Range:Acm Series; Dc Resistance Max:0.35Ohm Rohs Compliant: Yes |Tdk ACM2520-301-2P-T002.