TDK-Lambda RTAN-5010
Power Line Filter 60Hz 10A 500VAC/500VDC Terminal Block Chassis Mount
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet5ページ7年前
Sager Power Systems
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
SnapEDA
3Dダウンロード
サプライチェーン
Introduction Date2008-09-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 8 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusCURRENT/AVAILABLE (Last Updated: 8 months ago)
説明
Power Supply; 500V (AC; DC)Filter; 500VAC10A; Screw terminations
Three-phase (angle connection) Base mount EMC Filters ROHS
Power Line EMC Filters, 3-phase/3-line(500V), Rated Current:10A, Pulse attenuation, Block terminal
FILTER, 500VAC 10A, SCREW TERMINATIONS
Three Phase EMI Filter, 500V, 60HzHz
Power Line Filters Filter 500VAC 10A
LINE FILTER 500VAC/VDC 10A CHASS
LINE FILT 500VDC 500VAC 10A CHAS
Power Line Filter, 3-Ph, 10A, 500Vac/Vdc; Filter Applications:General Purpose; Voltage Rating:500V; Current Rating:10A; No. Of Phases:Three Phase; No. Of Stages:1 Stage; Filter Input Terminals:Terminal Block Rohs Compliant: Yes |Tdk-Lambda RTAN-5010