TDK-Lambda FQB020ADC-007-M
Power Line Filter, General Purpose, 40 VDC, 20 A, 1 Stage, Through Hole
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet5ページ3年前
Datasheet7ページ5年前
Sager Power Systems
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
在庫履歴
3か月間の傾向:
-100%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
SnapEDA
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2019-09-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 8 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusCURRENT/AVAILABLE (Last Updated: 8 months ago)
説明
Data Line Filter Module, 1 Function(s), 40V, 20A, 9 Pin(s)
Power Line Filters 40VDC 20A PCB Mount Flanged M screening
DC filter Through Hole Plugin EMC Filters ROHS
Power Line EMC Filters, DC(40V), Rated Current: 20A, Wide range high attenuation, Pin terminals, Flanged Baseplate & Enhanced Screening type
Power Line Filter, Emi, 40V, 20A, Th; Filter Applications:General Purpose; Voltage Rating:40Vdc; Current Rating:20A; No. Of Phases:-; No. Of Stages:1 Stage; Filter Input Terminals:-; Filter Output Terminals:-; Filter Type:Emi, Rfi Rohs Compliant: Yes |Tdk-Lambda FQB020ADC-007-M