TDK-Lambda CCG10-48-05SR
Isolated Surface Mount DC/DC Converter, ITE & Industrial, Module, 4: 1, 10 W, 1 Output, 5 V
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Newark
Datasheet5ページ4年前
Electro Sonic
在庫履歴
3か月間の傾向:
-35.95%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
SnapEDA
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2024-01-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 8 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusCURRENT/AVAILABLE (Last Updated: 8 months ago)
説明
DC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 10W, Hybrid
DC-DC CONVERTER, SINGLE OUT, 10W, 18-76VIN, 5VOUT, 2A, TH, SMD SERIES
DC-DC Converters, PCB mount, Output: 10W, 5V, Isolated type
Isolated DC/DC Converters - SMD 10W 48Vin 5Vout Single SMD
DC-DC CONVERTER, 5V, 2A ROHS COMPLIANT: YES