Taoglas WTSP.2400.25.4.A.40
WTSP.2400.25.4.A.40 25mm Embedded 2.4GHz Wi-Fi Terrablast Extermely Light Patch Antenna
データシート
データシート & ドキュメント
Sager Electronics
Datasheet15ページ5年前
Master Electronics
Future Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
-13.65%
説明
Antenna Patch Low Profile 2.4GHz 4.9dBi SMD Tray
Antenna Patch -2.07dBi Gain 2500MHz 2-Pin Tray