Taoglas CGGBP.25.2.A.02
RF ANTENNA GLONASS, GNSS, GPS Ceramic Patch Pin Surface Mount
データシート
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Sager Electronics
Datasheet15ページ4年前
JRH Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
説明
GPS/GLONASS/BeiDou 25mm x 25mm x 2mm Ceramic Patch Antenna
Antenna Patch 4.35dBi Gain Automotive 2-Pin Tray
4.35dB 50¦¸ 1.561GHz,1.575GHz,1.602GHz 2mm