Tamura S27S300D15YM
Closed Loop Current Sensor AC/DC Current ±15V 3-Pin Box/Carton/Pallet
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet4ページ5年前
Electro Sonic
在庫履歴
3か月間の傾向:
Restocked
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Open Loop Current Sensor DC Current 5V 3-Pin Box
Industrial Current Sensors 300A 5V VREF IN/OUT OpenLoop Panel Mount
SENSOR CURRENT HALL 240A AC/DC
SENSOR CURRENT HALL 250A AC/DC
Current Sensor-Open Loop |Honeywell CSCA0300A000B15B01
Current Sensor, Analog, 4 Pin, Plastic
説明
SENSOR CURRENT HALL 300A AC/DC
CURRENT SENSOR HE/CL 300A
300A DC~100KHz 68mm*56.5mm