Tamura PL5.0-16-130B
8V(Parallel), 16V(Series) 620mA, 310mA Dual 5VA 115V, 230V Dual 41.28mm*36.37mm*35.6mm
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet2ページ6年前
Master Electronics
DigiKey
X-ON
在庫履歴
3か月間の傾向:
+122%
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
Power Transformer 3750Vrms 5VA 8 Terminal PC Pin Thru-Hole
Transformers 16.0VCT @ 0.31A 8.0V @ 0.62A