Takachi WH145-33-N-BY
Takachi CHH903NBY 90 Series IP67 Handheld Enclosures Size 3 Black/Yellow
データシート
データシート & ドキュメント
Newark
Datasheet4ページ8年前
Datasheet1ページ10年前
Datasheet1ページ11年前
TME
在庫履歴
3か月間の傾向:
-100%
説明
HANDHELD ENCLOSURE, ABS, BLACK/YELLOW; Enclosure Type: Handheld; Enclosure Material: ABS; External Height - Metric: 33mm; External Width - Metric: 88mm; External Depth - Metric: 146mm; IP Rating: IP67; Body Colour: Black, Yello