Takachi WH145-33-M2-WL
Takachi CHH903BWG 90 Series IP67 Handheld Enclosures Size 3 White/Grey 2 x AA
データシート
価格と在庫
データシート & ドキュメント
説明
HANDHELD ENCLOSURE, ABS, WHITE/GREY; Enclosure Type: Handheld; Enclosure Material: ABS; External Height - Metric: 33mm; External Width - Metric: 88mm; External Depth - Metric: 146mm; IP Rating: IP67; Body Colour: White, Grey; N