Takachi WH145-25-M2-WR
データシート
価格と在庫
データシート & ドキュメント
説明
Handheld Waterpr
HANDHELD ENCLOSURE, ABS, WHITE/RED; Enclosure Type: Handheld; Enclosure Material: ABS; External Height - Metric: 25mm; External Width - Metric: 88mm; External Depth - Metric: 146mm; IP Rating: IP67; Body Colour: White, Red; NEM