Takachi WH145-20-F4-WB
データシート
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Newark
Datasheet1ページ11年前
Farnell
element14 APAC
TME
説明
Handheld Waterpr
HANDHELD ENCLOSURE, ABS, WHITE/BLACK; Enclosure Type: Handheld; Enclosure Material: ABS; External Height - Metric: 20mm; External Width - Metric: 88mm; External Depth - Metric: 146mm; IP Rating: IP67; Body Colour: White, Black;