TAIYO YUDEN NRS6010T2R2MMGFV
Inductor Power Shielded Wirewound 2.2uH 20% 100KHz Ferrite 1.7A 0.132Ohm DCR 2424 Automotive T/R
データシート & ドキュメント
JRH Electronics
Newark
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Ultra Librarian
シンボルフットプリント
ダウンロード
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
関連部品
Ind Power Semi-Shielded Wirewound 2.2uH 20% 100KHz Ferrite 1.9A 4012 T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 2.2uH 20% 100KHz 24Q-Factor Ferrite 1.8A 0.06Ohm DCR T/R