TAIYO YUDEN CBC2016T3R3M
Inductor Power Chip Wirewound 3.3uH 20% 7.96MHz Ferrite 0.61A 0.351Ohm DCR 0806 T/R
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet3ページ4年前
Taiyo Yuden SCT
_legacy Avnet
DigiKey
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
SnapEDA
シンボルフットプリント
ダウンロード
Ultra Librarian
ダウンロード
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2006-01-31
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
関連部品
Inductor Power Unshielded Wirewound 3.3uH 20% 7.96MHz 10Q-Factor Ferrite 570mA 528mOhm DCR 1008 Blister T/R