Taiwan Semiconductor T25JA07G-K
Bridge Rectifier Diode, 1 Phase, 25A, 1000V V(RRM), Silicon
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
TME
Datasheet5ページ5年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
-0.12%
サプライチェーン
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.80
Introduction Date2021-03-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 5 years ago)
説明
Diode Rectifier Bridge Quad 1000V 25A 4-Pin TS-6PL Tube
25A 1000V Standard Bridge Rectifier
Bridge Rect. 25A 700V(RMS) 7,5/10mm
BRIDGE RECT 1PHASE 1KV 25A TS-6P