Taiwan Semiconductor T10JA05G-K
Bridge Rectifier Diode, 1 Phase, 10A, 600V V(RRM), Silicon
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
TME
Datasheet5ページ5年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
-0.14%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
SnapEDA
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
サプライチェーン
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.80
Introduction Date2021-03-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 5 years ago)
説明
Diode Rectifier Bridge Quad 600V 10A 4-Pin TS-6PL Tube
10A 600V Standard Bridge Rectifier
Bridge Rect. 10A 420V(RMS) 7,5/10mm