Taiwan Semiconductor MBR20H100CT C0
Diode, Schottky, 20A, 100V
Production
データシート
価格と在庫
DistributorSKUMinPkg
AvnetMBR20H100CT C001K
3d
データシート & ドキュメント
Newark
Datasheet4ページ12年前
Arrow Electronics
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 5 years ago)
説明
DIODE, SCHOTTKY, 20A, 100V
Schottky 100V 20A(2x10) TO220AB
Diode, Schottky, 20A, 100V; Repetitive Reverse Voltage Vrrm Max:100V; Forward Current If(Av):20A; Diode Configuration:dual Common Cathode; Diode Case Style:to-220Ab; No. Of Pins:3Pins; Forward Voltage Vf Max:950Mv; Product Range:- Rohs Compliant: Yes