Taitien TYETBLSANF-38.400000
TCXO @ 38.400MHz, 2.8-3.3V, 1.0ppm, -40 to 85
Obsolete
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet1ページ2年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
+58.43%
サプライチェーン
Introduction Date2012-05-21
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2021-06-30
LTD Date2021-12-31
関連部品
TCXO Oscillators The factory is currently not accepting orders for this product.
説明
Clipped Sine Output Oscillator, 38.4MHz Nom
XTAL OSC TCXO 38.4000MHZ SNWV
OSC TCXO 38.4MHZ 3.3V CLP SW SMD