Taitien OCETGLJANF-1.8432MHZ
Crystal Oscillator, 1.8432Mhz, 2.8-3.3V, 50ppm, 7.0x5.0mm, -40 to 85 C
データシート
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Component Distributors Inc.
Datasheet1ページ13年前
説明
Active Crystal Oscillators 1.8432MHz ±50ppm 2.8V/3.0V/3.3V SMD7050_4P