Taitien NI-10M-2455
OCXO, 10.00 MHz, 10 ppb, 5V, LVTTL, 36.3x27.2mm DIP
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet3ページ3年前
Component Distributors Inc.
サプライチェーン
Introduction Date2012-11-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
XTAL OSC OCXO 10.0000MHZ LVTTL