Tai Tech RM06JTN750
100mW Thick Film Resistors 75V ±5% ±200ppm/℃ 75Ω 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet13ページ3年前
サプライチェーン
Country of OriginTaiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2006-06-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
説明
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.1W, 75ohm, 75V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 0603