Tai Tech RLM12FTSMR010
Fixed Resistor, Metal Foil, 0.5W, 0.01ohm, 0.0707V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 1206
Production
価格と在庫
DistributorSKUMinPkg
NetSource TechnologyRLM12FTSMR0104,900
2h
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet6ページ8年前
サプライチェーン
Country of OriginTaiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2010-07-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
10m¦¸ ¡À1% 500mW ¡À100ppm/¡æ 1206