Tai-Saw Technology TA1227BB
SAW Filter, 1 Function(s), 1227MHz, 6 Pin(s)
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet7ページ10年前
Component Distributors Inc.
サプライチェーン
Country of OriginMainland China, Taiwan
Introduction Date2007-03-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
Filter, SAW, 1227 MHz, 20 MHz BW
2.2dB 50¦¸ 1.227GHz 3mm*3mm