Susumu RG2012V-6981-B-T5
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 6980ohm, 150V, 0.1% +/-Tol, Surface Mount, 0805
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet2ページ2年前
Upverter
DigiKey
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
SnapEDA
シンボルフットプリント
ダウンロード
Ultra Librarian
ダウンロード
サプライチェーン
Country of OriginMainland China, Japan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2011-05-17
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
説明
Thin Film Chip Resistors 0805 Size, 1/8W, 6.98 Kohm, 0.1%, 5Ppm |Susumu RG2012V-6981-B-T5
RES SMD 6.98K OHM 0.1% 1/8W 0805